• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLM. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook For Mac Data Format Microsoft

Co to jest plik OLM?

Plik bazy danych używany przez program Microsoft Outlook dla komputerów Macintosh. Używany jako wewnętrzny format oprogramowania do przechowywania wiadomości e-mail, kontaktów, czasopism, danych kalendarza i innych danych aplikacji użytkownika.

Pliki OLM są używane tylko przez Mac Outlook i nie mogą być otwierane przez wersję Windows Outlook, ponieważ wersja systemu Windows używa plików .PST, a nie do formatu OLM. Aby otworzyć pliki OLM w systemie Windows, najpierw można przekonwertować plik OLM do formatu PST, a następnie otworzyć go w programie Outlook.

Narzędzie Naprawa OLM firmy Stellar Phoenix służy do naprawiania uszkodzonych plików programu Mac Outlook OLM. Program może pomóc odzyskać e-maile, kalendarze, książki adresowe, załączniki, notatki i zadania.

Jak otworzyć plik OLM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLM

Inne problemy z plikiem OLM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLM:

  • plik OLM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku OLM
OLM do EML