• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLK14MAILACCOUNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLK14MAILACCOUNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLK14MAILACCOUNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLK14MAILACCOUNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook 2011 For Mac Mail Account Settings Format Microsoft

Co to jest plik OLK14MAILACCOUNT?

Plik utworzony przez program Microsoft Outlook dla komputerów Mac - aplikacja poczty e-mail wydana po raz pierwszy dla systemu Mac w wydaniu 2011. Zapewnia ustawienia konta poczty e-mail, w tym informacje dotyczące połączeń i logowania. Służy do przechowywania danych konta, które umożliwiają użytkownikom pobieranie e-maili synchronizowanie kalendarzy.

Program Outlook automatycznie zapisuje informacje o koncie do plików OLK14MAILACCOUNT w następującym katalogu w systemie Mac OS X: [użytkownik] / Dokumenty / Dane użytkownika Microsoft Office / Tożsamości pakietu Office 2011 / Główne identyfikatory / Rejestry danych / Konta pocztowe /

Jak otworzyć plik OLK14MAILACCOUNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLK14MAILACCOUNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLK14MAILACCOUNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLK14MAILACCOUNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLK14MAILACCOUNT

Inne problemy z plikiem OLK14MAILACCOUNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLK14MAILACCOUNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLK14MAILACCOUNT:

  • plik OLK14MAILACCOUNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLK14MAILACCOUNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLK14MAILACCOUNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik