• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLK14EVENT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLK14EVENT. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLK14EVENT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLK14EVENT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Outlook Calendar Event Format Microsoft

Co to jest plik OLK14EVENT?

Plik utworzony przez program Microsoft Outlook for Mac, aplikacja do zarządzania pocztą elektroniczną i kalendarzową. Zapisuje dane dla zdarzenia w kalendarzu Outlooka, w tym datę, czas i zaproszone osoby. Służy do zapisywania lokalnej pamięci podręcznej zdarzeń, nawet jeśli kalendarz jest zapisywany zdalnie.

Pliki OLK14EVENT są zapisywane do podkatalogów następującego katalogu w systemie Mac OS X: [użytkownik] / Dokumenty / Dane użytkownika Microsoft Office / Tożsamości pakietu Office 2011 / Główne identyfikatory / Rejestry danych / Wydarzenia /

Jak otworzyć plik OLK14EVENT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLK14EVENT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLK14EVENT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLK14EVENT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLK14EVENT

Inne problemy z plikiem OLK14EVENT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLK14EVENT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLK14EVENT:

  • plik OLK14EVENT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLK14EVENT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLK14EVENT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik