• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLD. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Backup Plus Backup Format N/A

Co to jest plik OLD?

Zazwyczaj używany jako wskaźnik dla kopii zapasowej pliku. Do nazwy pliku dodano nowsze wersje pliku lub zostały zapisane przez określony program. Często umieszczane po oryginalnym suficie (iE Document.Doc.Old byłoby kopię zapasową pliku "document.Doc").

Może być tworzony automatycznie przez program, ale może być także tworzony ręcznie przez użytkownika. Rozszerzenie ".Old" może wymagać usunięcia, aby plik mógł prawidłowo otworzyć.

Jak otworzyć plik OLD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLD

Inne problemy z plikiem OLD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLD:

  • plik OLD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik