• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OFL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OFL. Jeżeli chcesz otworzyć plik OFL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OFL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OtsTurntables Playlist Ots Labs

Co to jest plik OFL?

Plik tekstowy ASCII zawierający linie tekstu zawierające pliki multimedialne. Każda linia zawiera bezwzględną ścieżkę do plików multimedialnych na liście. Może być używany do generowania list odtwarzania dla oprogramowania OtsAV.

Jak otworzyć plik OFL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OFL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OFL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OFL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OFL

Inne problemy z plikiem OFL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OFL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OFL:

  • plik OFL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OFL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OFL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik