• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OC4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OC4. Jeżeli chcesz otworzyć plik OC4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OC4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenCanvas 4 Event Format Portalgraphics

Co to jest plik OC4?

Plik utworzony przez openCanvas, aplikację do rysowania, która umożliwia odtwarzanie zdarzeń rysowania. Zapisuje serię zdarzeń skoku, które zostały użyte do utworzenia obrazu. Może zostać odtworzony w oprogramowaniu, aby zobaczyć, jak rysował obraz.

Inne wersje openCanvas używają plików .OC3 (wersja 3) i .OC5 (wersja 5) dla zdarzeń.

Jak otworzyć plik OC4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OC4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OC4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OC4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OC4

Inne problemy z plikiem OC4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OC4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OC4:

  • plik OC4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OC4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OC4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik