• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OBML15

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OBML15. Jeżeli chcesz otworzyć plik OBML15, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OBML15

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Opera Mini 5.1 Saved Web Page Opera Software ASA

Co to jest plik OBML15?

Zapisana strona utworzona przez Opera Mini, przeglądarkę internetową dla platform mobilnych. Zapisano w formacie OBML (Opera Binary Markup Language), który można otworzyć tylko za pomocą przeglądarki Opera Mini.

Format pliku OBML15 ma na celu zmniejszenie rozmiaru pobranej zawartości internetowej, co jest pomocne dla użytkowników, którzy chcą zapisywać i przeglądać strony internetowe bez połączenia z Internetem. Jest to przydatne, jeśli masz do czynienia z małą mocą lub pamięcią w urządzeniu lub pobieraniem zawartości w wolnej sieci.

Plik OBML15 zastąpiono rozszerzeniem .OBML z wydaniem 5 przeglądarki przeglądarki Opera Mini. Zostało ono zastąpione rozszerzeniem .OBML16 z wydaniem wersji 7 przeglądarki internetowej Opera Mini.

Plik OBML15 nie jest obsługiwany przez przeglądarkę Opera Mini w wersji 7 lub nowszej.

Jak otworzyć plik OBML15?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OBML15 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OBML15 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OBML15 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OBML15

Inne problemy z plikiem OBML15

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OBML15 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OBML15:

  • plik OBML15 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OBML15 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OBML15 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik