• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NYF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NYF. Jeżeli chcesz otworzyć plik NYF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NYF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MyBase Database Format Wjj Software

Co to jest plik NYF?

Plik danych zapisany przez myBase, darmowy system bazy danych. Może przechowywać tekst niestrukturalny, sformatowane dokumenty, obrazy, strony internetowe, e-maile i inne pliki.

Dane wprowadzone do bazy danych myBase są zapisywane w strukturze zarysowanej struktury drzewa. Pliki są również kompresowane przy użyciu kompresji zlib, aby zmniejszyć ich rozmiar.

Jak otworzyć plik NYF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NYF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NYF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NYF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NYF

Inne problemy z plikiem NYF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NYF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NYF:

  • plik NYF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NYF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NYF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik