• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NY. Jeżeli chcesz otworzyć plik NY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nyquist Plug-in Format Nyquist

Co to jest plik NY?

Plik wtyczek utworzony dla Audacity, aplikacji do edycji dźwięku. Zapisuje kod źródłowy napisany w Nyquist, języku programowania opartym na LISP do syntezy i składu muzyki. Przechowuje efekty audio, takie jak zanikanie, opóźnienia i refreny.

Jak otworzyć plik NY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NY

Inne problemy z plikiem NY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NY:

  • plik NY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik