• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NWV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NWV. Jeżeli chcesz otworzyć plik NWV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NWV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dragon NaturallySpeaking User Archive Format Nuance

Co to jest plik NWV?

Plik wygenerowany przez program Dragon Naturally Speaking (DNS), program rozpoznawania mowy i dyktowania. Zawiera modyfikacje zapisane przez program Acoustic Optimizer. Zawiera korekty poprawiające dokładność rozpoznawania mowy dla konkretnego użytkownika.

Plik NaturallySpeaking NWV jest domyślnie nazwany "acarchive.Nwv". Zostanie on zmodyfikowany podczas szkolenia dyktowania, jeśli pole wyboru "Zapisz sklep w archiwum" jest zaznaczone. Ta opcja można znaleźć, wybierając Tools & rarr.Options & rarr.Miscellaneous w programie.

Jak otworzyć plik NWV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NWV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NWV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NWV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NWV

Inne problemy z plikiem NWV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NWV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NWV:

  • plik NWV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NWV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NWV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik