• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NWM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NWM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NWM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NWM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony NWM Display Screen Format N/A

Co to jest plik NWM?

Statyczny lub animowany obraz, który może być wyświetlany na Sony Walkman Network, w tym NW-E405, NW-E407, NW-E503, NW-E505, NW-E507, NW-A605, NW-A607 i NW-A608.

Obraz można przesłać do odtwarzacza Walkman, wykonując następujące instrukcje:

Pobierz / zapisaj plik NWM na swoim komputerze. Podłącz odtwarzacz Network Walkman do komputera za pomocą kabla USB. Otwórz "Mój komputer" i powinien pojawić się nowy dysk wymienny, najprawdopodobniej dysk E: Drive. Otwórz napęd i wyszukaj folder o nazwie "NWWM-SCR". Jeśli folder nie istnieje, utwórz nowy folder o nazwie "NWWM-SCR". Skopiuj plik NWM z komputera do folderu NWWM-SCR w Network Walkman. (Tylko jeden plik powinien być umieszczony w folderze jednocześnie). Wyjmij (lub odmontuj) walkman w systemie Windows, a następnie odłącz go od komputera. Włącz Network Walkman i przytrzymaj przycisk Search / Menu aż do momentu wyświetlenia menu. Wybierz "Ekran wyświetlacza" i naciśnij przycisk Play / Stop, aby wybrać nową opcję ekranu.

Jak otworzyć plik NWM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NWM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NWM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NWM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NWM

Inne problemy z plikiem NWM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NWM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NWM:

  • plik NWM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NWM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NWM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik