• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NWF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NWF. Jeżeli chcesz otworzyć plik NWF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NWF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NavisWorks Project Format Autodesk

Co to jest plik NWF?

Plik projektu CAD utworzony przez firmę Navisworks, pakiet oprogramowania służący do przeglądu projektu inżynieryjnego. Zapisuje odniesienia do plików CAD zasobów projektu (takich jak pliki .DWG), które tworzą zestaw plików. Służy do przechowywania zbiorów plików roboczych razem.

NWF można publikować w pliku .NWD, który przechowuje wszystkie zasoby projektu w niezależnym dokumencie do przeglądu. Wybierz plik & rarr. Publikuj w menu aplikacji Navisware Manage.

Jak otworzyć plik NWF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NWF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NWF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NWF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NWF

Inne problemy z plikiem NWF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NWF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NWF:

  • plik NWF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NWF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NWF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik