• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NWC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NWC. Jeżeli chcesz otworzyć plik NWC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NWC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Noteworthy Composer Song Format NoteWorthy

Co to jest plik NWC?

Kompozycja muzyczna utworzona za pomocą narzędzia NoteWorthy Composer, narzędzia do tworzenia notatek dla systemu Windows. Można tworzyć, nagrywać, edytować, drukować i odtwarzać muzyczne noty w czystej notacji muzycznej.

Pliki NWC mogą być ładowane, wykonywane i drukowane za pomocą bezpłatnej aplikacji NoteWorthy Composer Viewer.

Jak otworzyć plik NWC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NWC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NWC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NWC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NWC

Inne problemy z plikiem NWC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NWC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NWC:

  • plik NWC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NWC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NWC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik