• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NVI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NVI. Jeżeli chcesz otworzyć plik NVI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NVI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NVidia Graphics Card Driver Settings Format NVIDIA

Co to jest plik NVI?

Plik używany przez oprogramowanie do aktualizacji sterowników kart graficznych NVIDIA. Zapisano w formacie XML i określono zależność i inne ustawienia wymagane do zainstalowania i aktualizacji sterownika. Dołączone jako część oprogramowania sterownika NVIDIA Graphics Driver.

Jak otworzyć plik NVI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NVI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NVI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NVI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NVI

Inne problemy z plikiem NVI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NVI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NVI:

  • plik NVI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NVI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NVI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik