• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NVDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NVDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik NVDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NVDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NVDL Script International Standards Organization

Co to jest plik NVDL?

Plik XML utworzony w formacie NVDL (ang. Validation Dispatching Language) oparty na przestrzeni nazw, używany do sprawdzania poprawności dokumentów XML, które korzystają z wielu obszarów nazw. Przechowuje listę działań, które należy podjąć w celu zatwierdzenia. Umożliwia przetestowanie struktury dokumentów XML.

Jak otworzyć plik NVDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NVDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NVDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NVDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NVDL

Inne problemy z plikiem NVDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NVDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NVDL:

  • plik NVDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NVDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NVDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik