• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NVC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NVC. Jeżeli chcesz otworzyć plik NVC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NVC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero Vision Express Project Format Nero

Co to jest plik NVC?

Projekt wideo zapisany przez oprogramowanie do edycji wideo NeroVision Express (NVE). Może to być pokaz slajdów utworzony przez NeroVision Express, który może być wyeksportowany jako plik wideo. Może być nagrany na DVD po zakończeniu.

NeroVision Express jest dołączony do wersji 6 i nowszych programów do tworzenia dysków Nero.

Jak otworzyć plik NVC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NVC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NVC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NVC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NVC

Inne problemy z plikiem NVC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NVC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NVC:

  • plik NVC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NVC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NVC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik