• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NV. Jeżeli chcesz otworzyć plik NV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MAME NVRAM Format The MAME Team

Co to jest plik NV?

Plik danych gry utworzony przez programy emulacji zręcznościowej w programie MAME. Często zawiera ustawienia gry i wysokie wyniki zapisane informacje. Służy do emulowania sprzętu nieulotnego RAM (NVRAM) na arkadzie.

Pliki NV są ​​używane tylko w niektórych grach MAME, podczas gdy inni używają różnych plików zapisywania danych, takich jak pliki .HI.

Jak otworzyć plik NV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NV

Inne problemy z plikiem NV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NV:

  • plik NV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik