• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NUT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NUT. Jeżeli chcesz otworzyć plik NUT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NUT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NUT Open Container Format N/A

Co to jest plik NUT?

Plik wideo zapisany w formacie NUT Open Container Format pojemności podobny do plików .AVI, .ASF i .MKV. Obsługuje kilka różnych kodeków audio i wideo oraz informacje o napisach.

Format NUT został opracowany przez zespoły MPlayera, FFmpeg i Libav. Jednak nie zyskał popularności, a zatem jest niespotykanym formatem wideo.

Jak otworzyć plik NUT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NUT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NUT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NUT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NUT

Inne problemy z plikiem NUT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NUT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NUT:

  • plik NUT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NUT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NUT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik