• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NUSPEC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NUSPEC. Jeżeli chcesz otworzyć plik NUSPEC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NUSPEC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NuGet Settings Format NuGet

Co to jest plik NUSPEC?

Plik używany przez NuGet, rozszerzenie Microsoft Visual Studio używane do zarządzania zewnętrznymi bibliotekami dla projektów .NET. Zapisano w formacie XML i zawiera informacje służące do tworzenia pakietu NuGet (plik .NUPKG), który następnie można dodać jako bibliotekę projektu Visual Studio.

Pliki NUSPEC są często tworzone z projektów C # (pliki .CSPROJ).

Jak otworzyć plik NUSPEC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NUSPEC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NUSPEC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NUSPEC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NUSPEC

Inne problemy z plikiem NUSPEC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NUSPEC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NUSPEC:

  • plik NUSPEC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NUSPEC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NUSPEC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik