• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NUPKG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NUPKG. Jeżeli chcesz otworzyć plik NUPKG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NUPKG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NuGet Source Code Package Format NuGet

Co to jest plik NUPKG?

Plik używany przez NuGet, rozszerzenie Microsoft Visual Studio, które udostępnia interfejs do zarządzania bibliotekami innych firm w projektach .NET. Zawiera zapakowany kod źródłowy, który może być używany do opracowywania komponentów programu.

Pliki NUPKG są zbudowane z plików .NUSPEC, które są zbudowane z zestawów .DLL.

NuGet jest oficjalnie nazywany pakietem NuGet Package Manager. Popularne pakiety NuGet obejmują biblioteki Microsoft Entity Framework, jQuery i JSON. Możesz dodać NuGet w oknie Menedżera rozszerzeń programu Visual Studio (Narzędzie & rarr. Menedżer rozszerzeń).

Jak otworzyć plik NUPKG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NUPKG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NUPKG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NUPKG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NUPKG

Inne problemy z plikiem NUPKG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NUPKG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NUPKG:

  • plik NUPKG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NUPKG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NUPKG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik