• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik NUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ESET Nod32 Antivirus Update Format ESET

Co to jest plik NUP?

Plik NUP to plik aktualizacji służący do aktualizacji programu ESET Smart Security, osobistego programu firewall, programu antyspamowego, antywirusowego i antyszpiegowskiego. Zawiera nazwę aktualizacji, wersję oprogramowania i wersję kompilacji, kategorię, datę, rozmiar pliku i dane modułu aktualizacji. Pliki NUP są również używane przez inne produkty ESET, w tym Cybersecurity for Mac.

ESET Smart Security został zastąpiony programem ESET Internet Security, udoskonalonym programem zabezpieczeń. Posiada wielowarstwowe zabezpieczenie dla użytkowników systemu Windows podczas przeglądania sieci.

Jak otworzyć plik NUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NUP

Inne problemy z plikiem NUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NUP:

  • plik NUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik