• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NUMBERS-TEF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NUMBERS-TEF. Jeżeli chcesz otworzyć plik NUMBERS-TEF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NUMBERS-TEF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Numbers ICloud Spreadsheet Format Apple

Co to jest plik NUMBERS-TEF?

Plik arkusza kalkulacyjnego utworzony przez Numbers, program arkusza kalkulacyjnego Apple zawarty w pakiecie iWork. Jest używany jako format zapisu, gdy użytkownik zdecyduje się zapisać arkusz kalkulacyjny w programie iCloud.

Nawet jeśli iCloud używa rozszerzenia NUMBERS-TEF, nie powinno to stanowić problemu dla użytkowników. Po otwarciu arkusza kalkulacyjnego na numerach Numbers w systemie Mac OS X lub iOS arkusz bę dzie nadal wczytywany prawidłowo.

Numery arkuszy kalkulacyjnych zapisanych na lokalnym komputerze używają rozszerzenia .NUMBERS.

Jak otworzyć plik NUMBERS-TEF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NUMBERS-TEF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NUMBERS-TEF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NUMBERS-TEF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NUMBERS-TEF

Inne problemy z plikiem NUMBERS-TEF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NUMBERS-TEF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NUMBERS-TEF:

  • plik NUMBERS-TEF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NUMBERS-TEF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NUMBERS-TEF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik