• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NTRK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NTRK. Jeżeli chcesz otworzyć plik NTRK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NTRK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pacific Fighters Track Format Ubisoft Entertainment

Co to jest plik NTRK?

Plik utworzony przez Pacific Fighters, gra symulatorów lotu. Zawiera "online" rejestrację misji lotu. Utworzono przy użyciu funkcji "Szybkie nagranie" lub klikając przycisk Rozpocznij nagrywanie w menu gry podczas misji.

Pliki NTRK są przechowywane w zaszyfrowanym formacie i są używane do współzawodnictwa w drabinkach online. Można je odtworzyć w Pacific Fighter.

Pliki NTRK nie przechowują danych wideo. Zapewniają informacje o położeniu i czasie dla wszystkich obiektów podczas misji.

Jak otworzyć plik NTRK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NTRK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NTRK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NTRK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NTRK

Inne problemy z plikiem NTRK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NTRK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NTRK:

  • plik NTRK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NTRK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NTRK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik