• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NTN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NTN. Jeżeli chcesz otworzyć plik NTN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NTN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NOTION Song Format N/A

Co to jest plik NTN?

Wynik muzyczny złożony z NOTION. Zapisuje notację muzyczną w formacie MIDI, która może być odtworzona w NOTION przy użyciu próbek instrumentów z London Symphony Orchestra.

Jak otworzyć plik NTN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NTN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NTN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NTN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NTN

Inne problemy z plikiem NTN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NTN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NTN:

  • plik NTN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NTN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NTN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik