• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NTFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NTFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik NTFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NTFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NTFS Partition Format N/A

Co to jest plik NTFS?

Plik partycji dysku reprezentujący dane zapisane w systemie plików NTFS. Zawiera pliki i foldery, które byłyby przechowywane na obrazie dysku NTFS lub systemie operacyjnym. Może być otwarty przez 7-Zip.

NTFS to system plików używany w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

Jak otworzyć plik NTFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NTFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NTFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NTFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NTFS

Inne problemy z plikiem NTFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NTFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NTFS:

  • plik NTFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NTFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NTFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik