• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NTF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NTF. Jeżeli chcesz otworzyć plik NTF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NTF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Notes Database Template Format IBM

Co to jest plik NTF?

Plik używany przez program Lotus Notes, program współpracy biznesowej często używany przez duże przedsiębiorstwa. Utworzone przez programistów programu Lotus Notes i służące do przechowywania niestandardowych modułów Lotus Notes, które można zintegrować z większą infrastrukturą Lotus Notes.

Pliki NTF mogą zawierać formularze, kod źródłowy i inne dane używane przez aplikację.

Jak otworzyć plik NTF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NTF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NTF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NTF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NTF

Inne problemy z plikiem NTF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NTF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NTF:

  • plik NTF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NTF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NTF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik