• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NSS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NSS. Jeżeli chcesz otworzyć plik NSS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NSS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Magentic Screensaver Format IncrediMail

Co to jest plik NSS?

Plik wygaszacza ekranu używany przez program Magentic, darmowy pulpit i program wygaszacza ekranu. Zawiera obrazy i animacje, które działają, gdy komputer jest bezczynny przez określony czas. Może być dołączony do oprogramowania Magentic lub pobierany z internetu.

Jak otworzyć plik NSS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NSS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NSS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NSS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NSS

Inne problemy z plikiem NSS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NSS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NSS:

  • plik NSS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NSS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NSS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik