• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NSR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NSR. Jeżeli chcesz otworzyć plik NSR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NSR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nessus Project Format Tenable Network Security

Co to jest plik NSR?

Plik raportu tekstowego generowany przez Nessus, aplikację zabezpieczającą wykorzystywaną do przeprowadzania skanowania w zabezpieczeniach sieciowych. Zapisuje informacje podsumowujące dla skanowania zabezpieczeń i zawiera mniej szczegółowych informacji niż plik raportu .NBE. Służy do audytów bezpieczeństwa sieci.

Format NSR jest obecnie wycofywany. Format Nessus zastąpiono formatami NBE i NSR.

Jak otworzyć plik NSR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NSR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NSR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NSR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NSR

Inne problemy z plikiem NSR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NSR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NSR:

  • plik NSR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NSR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NSR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik