• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NSQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NSQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik NSQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NSQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NScheduler Qlikview Schedule Format Syntes

Co to jest plik NSQ?

Plik danych używany przez firmę NPrinting, aplikację służącą do tworzenia, generowania i dystrybucji raportów z danych w aplikacji QlikView Business Intelligence. Zawiera dane umożliwiające NPrinting wykonywanie harmonogramów, zadań i zadań. Zapisuje również dane odbiorcy i filtru, dzięki czemu NPrinting może rozprowadzać dane wyjściowe do odpowiednich użytkowników.

Pliki NSQ można używać do planowania zadań tworzenia raportów sprzedaży, wypełniania zamówień zakupu i eksportowania partii danych do zewnętrznych źródeł danych, takich jak arkusze kalkulacyjne programu Microsoft Excel (pliki .XLS) lub dokumenty .PDF. Mogą być również wykorzystane do e-maila do wyników pracy dla użytkowników jako załączników do plików.

W pliku NSQ jest jedna lub więcej miejsc na harmonogram i jedno lub więcej zadań na jedno zlecenie. Każdy harmonogram można utworzyć jako jednorazowe lub powtarzające się zdarzenie.

NSQ oznacza "NPrinting Scheduler dla QlikView".

Jak otworzyć plik NSQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NSQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NSQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NSQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NSQ

Inne problemy z plikiem NSQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NSQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NSQ:

  • plik NSQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NSQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NSQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik