• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NSA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NSA. Jeżeli chcesz otworzyć plik NSA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NSA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nullsoft Winamp Streaming Audio Format Nullsoft

Co to jest plik NSA?

Format strumieniowego formatu plików audio opracowany przez firmę Nullsoft. Służy do przesyłania strumieni audio, takich jak demo utworów za pośrednictwem Internetu. Można grać z Winampem.

Format wideo Nullsoft korzysta z rozszerzenia .NSV.

Jak otworzyć plik NSA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NSA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NSA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NSA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NSA

Inne problemy z plikiem NSA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NSA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NSA:

  • plik NSA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NSA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NSA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik