• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NRL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NRL. Jeżeli chcesz otworzyć plik NRL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NRL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autonomy Interwoven Link Format Autonomy Interwoven

Co to jest plik NRL?

Plik używany przez systemy zarządzania treścią typu Interwoven (CMS), które organizują cyfrowe zasoby całej firmy i pomagają zarządzać przepływem pracy. Zawiera odwołanie do zasobu wewnątrz CMS. Zapisany w formacie tekstowym z nazwą biblioteki, dokumentem i numerem wersji.

Autonomia Przeplatna była wcześniej znana jako iManage.

Jak otworzyć plik NRL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NRL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NRL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NRL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NRL

Inne problemy z plikiem NRL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NRL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NRL:

  • plik NRL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NRL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NRL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik