• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik NPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Audio Format Nokia

Co to jest plik NPL?

Lista odtwarzania plików multimedialnych utworzonych za pomocą programu Nokia Multimedia Player, programu do odtwarzania multimediów dołączonego do pakietu Nokia PC Suite. Mogą zawierać odniesienia do plików audio i wideo, a także pliki wiadomości multimedialnych, ale nie zawierają rzeczywistych plików odwołań.

Aby utworzyć listę odtwarzania za pomocą programu Nokia Multimedia Player, wybierz Plik i rarr. Zapisz playlistę.

Nokia Multimedia Player został przerwany i nie jest już dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik NPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NPL

Inne problemy z plikiem NPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NPL:

  • plik NPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik