• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NPFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NPFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik NPFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NPFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Internet Security Settings Format Symantec

Co to jest plik NPFX?

Plik ustawień utworzony przez program zapory dołączony do programu Symantec Norton Internet Security for Mac. Zapewnia ustawienia blokowania połączeń firewall, takie jak filtry IP, porty, usługi i aplikacje. Służy do migrowania ustawień zapory z jednego komputera do drugiego.

Jak otworzyć plik NPFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NPFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NPFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NPFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NPFX

Inne problemy z plikiem NPFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NPFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NPFX:

  • plik NPFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NPFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NPFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik