• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik NPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NTI Backup Format NTI

Co to jest plik NPF?

Plik kopii zapasowej utworzony przez NTI Backup Now, NTI Backup NOW! I NTI DriveBackup !. Zawiera kopię zapasową pełnego dysku twardego lub partycji dysku twardego. Może być używany do tworzenia kopii zapasowych dysków. Umożliwia użytkownikom przywracanie kopii zapasowych dysków w przypadku utraty danych.

NTI DriveBackup! Jest dołączony do urządzenia HP Media Vault. Produkt zawiera również NTI Image Explorer, który może być używany do przeglądania i wydobywania pojedynczych plików i folderów.

NewTech Infosystems nie rozwija już starszej kopii zapasowej NTI TERAZ! I NTI DriveBackup! Programy. Zamiast tego teraz rozwijają NTI Backup Now ("Teraz" zamiast "TERAZ!").

Jak otworzyć plik NPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NPF

Inne problemy z plikiem NPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NPF:

  • plik NPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku NPF
NPF do NBKNPF do NCB