• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NOTES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NOTES. Jeżeli chcesz otworzyć plik NOTES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NOTES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Memento Note Format Guys with Towels

Co to jest plik NOTES?

Plik tekstowy, który przechowuje elektroniczne notatki post-it utworzone za pomocą Memento. Służy do tworzenia prostych przypomnień, takich jak daty i godziny wydarzeń. Pojawi się na pulpicie komputera jako wizualne przypomnienie.

Plik Notes ma nazwę "Memento.Notes" i jest domyślnie zapisywany w folderze "Moje dokumenty".

Jak otworzyć plik NOTES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NOTES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NOTES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NOTES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NOTES

Inne problemy z plikiem NOTES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NOTES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NOTES:

  • plik NOTES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NOTES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NOTES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik