• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NOT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NOT. Jeżeli chcesz otworzyć plik NOT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NOT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Notation Or Note Format Notation Software

Co to jest plik NOT?

Wynik muzyczny zawierający dane o wydajności MIDI i dane notacji. Zapisano w zastrzeżonym formacie, który można otworzyć przy użyciu programów Notation Software, w tym Muzyk i Kompozytor. Może zostać wyeksportowany do bardziej standardowego formatu, np. .MID lub .KAR po jego otwarciu.

Pliki NIE mogą być również wykorzystywane jako szablony utworów, zapisując je w katalogu Program FilesNotationTemplate.

Jak otworzyć plik NOT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NOT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NOT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NOT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NOT

Inne problemy z plikiem NOT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NOT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NOT:

  • plik NOT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NOT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NOT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik