• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NOMEDIA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NOMEDIA. Jeżeli chcesz otworzyć plik NOMEDIA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NOMEDIA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Google Android OS System Format N/A

Co to jest plik NOMEDIA?

Plik NOMEDIA to plik przechowywany na urządzeniu przenośnym z Androidem lub na zewnętrznej karcie pamięci masowej podłączonej do urządzenia z Androidem. Oznacza folder zamykany jako brak danych multimedialnych, dzięki czemu folder nie będzie skanowany i indeksowany przez odtwarzacze multimedialne. Pliki NOMEDIA nie mają prefiksu nazwy pliku i są nazwane .Nomedia.

Używanie plików NOMEDIA pomaga zwiększyć wydajność, wykluczając foldery, które nie muszą być skanowane. Na przykład można wykluczyć folder zawierający tysiące piosenek lub obrazów. Pliki NOMEDIA można także używać do ukrywania reklam wyświetlanych w bezpłatnych aplikacjach, umieszczonych w tym samym katalogu reklamy. Wiele odtwarzaczy audio i wideo Android oraz przeglądarek obrazów (Galeria, Odtwarzacz MP3, Odtwarzacz wideo itp.) Rozpoznaje pliki NOMEDIA.

Pliki NOMEDIA można zarządzać za pomocą narzędzi, takich jak StudioKUMA .Nomedia Manager lub Nomedia.

Jak otworzyć plik NOMEDIA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NOMEDIA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NOMEDIA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NOMEDIA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NOMEDIA

Inne problemy z plikiem NOMEDIA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NOMEDIA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NOMEDIA:

  • plik NOMEDIA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NOMEDIA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NOMEDIA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik