• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NNP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NNP. Jeżeli chcesz otworzyć plik NNP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NNP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ANNI Neural Network Portfolio Format Neural Science

Co to jest plik NNP?

Plik utworzony przez Advanced Neural Network Investing (ANNI), oprogramowanie do inwestowania finansowego służące do śledzenia i analizy inwestycji. Zawiera dane dla całego katalogu plików inwestycyjnych. Służy do monitorowania kompleksowych inwestycji osobistych, takich jak zapasy, fundusze inwestycyjne, kontrakty futures i inne.

ANNI stosuje techniki sztucznej inteligencji w celu dostarczenia predykcyjnych rekomendacji dla inwestycji.

Jak otworzyć plik NNP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NNP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NNP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NNP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NNP

Inne problemy z plikiem NNP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NNP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NNP:

  • plik NNP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NNP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NNP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik