• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NNI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NNI. Jeżeli chcesz otworzyć plik NNI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NNI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ANNI Neural Network Investing Format Oolution Technologies

Co to jest plik NNI?

Plik utworzony przez ANNI (Advanced Neural Network Investing), narzędzie do analizy finansowej służące do śledzenia inwestycji. Zawiera dane dla statycznej sieci neuronowej. Może również obejmować historię inwestycji, taką jak transakcje i ceny akcji w czasie. Służy do śledzenia zapasów, indeksów, funduszy inwestycyjnych, kontraktów terminowych i innych indywidualnych inwestycji.

Neural Science ANNI jest obecnie Oolution Technologies ANNI.

Jak otworzyć plik NNI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NNI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NNI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NNI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NNI

Inne problemy z plikiem NNI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NNI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NNI:

  • plik NNI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NNI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NNI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik