• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik NMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcGIS Explorer Map Format ESRI

Co to jest plik NMF?

Plik mapy utworzony przez ArcGIS Explorer, darmowy program mapowania opracowany przez ESRI. Może przechowywać tereny, współrzędne, punkty zainteresowania, rysowane kształty, efekty środowiska 3D i inne obiekty mapy. Może również przechowywać wskazówki, trasy i pomiary. Służy do zapisywania i ładowania niestandardowych map, a także udostępniania map online.

Pliki NMF mogą być używane do wyświetlania mapy przy użyciu autonomicznej aplikacji ArcGIS Explorer lub w przeglądarce sieci Web, która zawiera dodatek ArcGIS Explorer.

Jak otworzyć plik NMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NMF

Inne problemy z plikiem NMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NMF:

  • plik NMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik