• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NMBTEMPLATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NMBTEMPLATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik NMBTEMPLATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NMBTEMPLATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Numbers Spreadsheet Template Format Apple

Co to jest plik NMBTEMPLATE?

Szablon arkusza kalkulacyjnego utworzony przez program Numbers, aplikację arkusza kalkulacyjnego Apple iWork. Zapisuje układ i formatowanie komórki jednego lub więcej arkuszy w skoroszycie. Często używane do wstępnego wypełniania stylów i równań potrzebnych do rejestrowania godzin pracy, śledzenia zadań i przygotowywania budżetów.

NMBTEMPLATES można utworzyć, wybierając Plik i rarr. Zapisz jako szablon ... Po otwarciu szablonu Numer arkusz kalkulacyjny można zapisać w pliku .NUMBERS.

Jak otworzyć plik NMBTEMPLATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NMBTEMPLATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NMBTEMPLATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NMBTEMPLATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NMBTEMPLATE

Inne problemy z plikiem NMBTEMPLATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NMBTEMPLATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NMBTEMPLATE:

  • plik NMBTEMPLATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NMBTEMPLATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NMBTEMPLATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik