• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NM2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NM2. Jeżeli chcesz otworzyć plik NM2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NM2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Navitel Navigator Map Format Navitel

Co to jest plik NM2?

Plik mapy używany przez oprogramowanie do nawigacji Navitel. Zawiera mapę określonego obszaru, w tym drogi, punkty orientacyjne, współrzędne GPS i inne dane o mapie.

Pliki NM2 mogą być ładowane przez oprogramowanie Navitel, które jest dostępne dla urządzeń z systemem Android, iOS, Windows Phone i Symbian. Zazwyczaj mają nazwy plików, które opisują położenie mapy, eG, północnej Chorwacji centralnej.Nm2.

Jak otworzyć plik NM2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NM2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NM2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NM2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NM2

Inne problemy z plikiem NM2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NM2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NM2:

  • plik NM2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NM2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NM2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik