• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NLS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NLS. Jeżeli chcesz otworzyć plik NLS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NLS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft National Language Support Format Microsoft

Co to jest plik NLS?

Plik używany przez system Microsoft Windows. Zawiera informacje translacji języka, które umożliwiają system Windows konwertowanie między różnymi zestawami znaków. Często znalezione w katalogu WindowsSystem32.

System Windows może wyświetlać komunikaty o błędach, jeśli pliki NLS zostaną usunięte lub jeśli ich uprawnienia są nieprawidłowe. Aby rozwiązać ten problem, skontaktuj się z dokumentacją pomocy technicznej firmy Microsoft.

Jak otworzyć plik NLS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NLS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NLS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NLS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NLS

Inne problemy z plikiem NLS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NLS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NLS:

  • plik NLS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NLS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NLS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik