• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NLOGO3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NLOGO3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik NLOGO3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NLOGO3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NetLogo 3D Model Format NetLogo

Co to jest plik NLOGO3D?

Model 3D stworzony przez NetLogo, program służący do modelowania zjawisk naturalnych i społecznych, często w środowiskach akademickich i badawczych. Zapisuje początkowe parametry symulacji oraz interaktywne przyciski i kod źródłowy służący do konfiguracji i uruchomienia modelu w przestrzeni 3D.

NetLogo może być używany do tworzenia modeli, które powodują powstawanie zachowań, które są obserwowanymi zjawiskami wytwarzanymi przez wiele niezależnych agentów. Na przykład cykle populacji zwierząt i błędy latające w roju są przykładami pojawiających się zjawisk.

Jak otworzyć plik NLOGO3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NLOGO3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NLOGO3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NLOGO3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NLOGO3D

Inne problemy z plikiem NLOGO3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NLOGO3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NLOGO3D:

  • plik NLOGO3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NLOGO3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NLOGO3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik