• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NKP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NKP. Jeżeli chcesz otworzyć plik NKP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NKP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kontakt Saved Presets Native Instruments

Co to jest plik NKP?

Plik ustawień audio stworzony przez Kontakt, profesjonalny program pobierania próbek. Zapamiętuje zaprogramowane wartości instrumentu i może obejmować ustawienia, takie jak rezonans, pogłos i hałas. Umożliwia użytkownikom zapisywanie i przywracanie określonych ustawień.

Jak otworzyć plik NKP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NKP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NKP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NKP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NKP

Inne problemy z plikiem NKP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NKP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NKP:

  • plik NKP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NKP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NKP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik