• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NKM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NKM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NKM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NKM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Native Instruments KONTAKT Format Native Instruments

Co to jest plik NKM?

Plik dźwiękowy używany przez Kontakt, profesjonalny program do pobierania próbek. Zapisuje wiele programów i ich ustawień. Pozwala zapisać instrumenty razem, podczas gdy plik .NKI umożliwia zapisanie tylko jednego instrumentu.

Jak otworzyć plik NKM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NKM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NKM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NKM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NKM

Inne problemy z plikiem NKM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NKM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NKM:

  • plik NKM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NKM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NKM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik