• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NKC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NKC. Jeżeli chcesz otworzyć plik NKC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NKC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Native Instruments KONTAKT Library Data Format Native Instruments

Co to jest plik NKC?

Plik używany przez Kontakt oprogramowania do pobierania próbek. Używany wraz z odpowiadającym plikiem .NKX, który zawiera próbkę i poprawkę. Używa tego samego przedrostka nazwy pliku jako pliku NKX, ale jest znacznie mniejszy. Używany jako część biblioteki próbek.

Jak otworzyć plik NKC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NKC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NKC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NKC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NKC

Inne problemy z plikiem NKC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NKC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NKC:

  • plik NKC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NKC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NKC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik