• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NKB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NKB. Jeżeli chcesz otworzyć plik NKB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NKB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kontakt Audio Bank Native Instruments

Co to jest plik NKB?

Plik dźwiękowy używany przez Kontakt, aplikacja do pobierania próbek. Zawiera bibliotekę lub "bank" próbek i instrumentów audio, które mogą być importowane i używane przez program. Umożliwia udostępnianie i udostępnianie niestandardowych dźwięków przez dostawców zewnętrznych.

Jak otworzyć plik NKB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NKB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NKB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NKB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NKB

Inne problemy z plikiem NKB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NKB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NKB:

  • plik NKB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NKB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NKB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik