• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NK2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NK2. Jeżeli chcesz otworzyć plik NK2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NK2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Contacts AutoComplete Format Microsoft

Co to jest plik NK2?

Zawiera pseudonim dla użytkownika programu Outlook, który jest powiązany z profilem użytkownika. Pozwala użytkownikowi utworzyć pseudonim i przypisać imię do adresu e-mail.

Program Outlook 2002 i nowszy używa plików NK2. Poprzednie wersje programu Outlook używają plików .NICK.

Jak otworzyć plik NK2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NK2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NK2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NK2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NK2

Inne problemy z plikiem NK2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NK2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NK2:

  • plik NK2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NK2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NK2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik