• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NICK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NICK. Jeżeli chcesz otworzyć plik NICK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NICK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Nickname Format Microsoft

Co to jest plik NICK?

Przechowuje pseudonim dla użytkownika programu Outlook, który jest połączony z pełnym profilem użytkownika. Umożliwia użytkownikowi wpisanie ciągu znaków i przypisanie go jako pseudonimu dla adresu e-mail.

Program Outlook 2000 i starsze korzystają z plików NICK. Program Outlook 2002 i nowszy używa plików .NK2.

Jak otworzyć plik NICK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NICK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NICK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NICK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NICK

Inne problemy z plikiem NICK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NICK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NICK:

  • plik NICK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NICK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NICK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik